jak na depilaci

Jak na depilaci

Jak na depilaci a jaké jsou možnosti?

Depilační krémy značky No Hair Crew jsou depilační krémy té nejvyšší kvality určené pro muže. Jejich kouzlo tkví ve složení, které je přizpůsobeno mužskému tělu a specifikům mužských chloupků. Stejně jako péče o tělo, i depilace má svá pravidla a pro dosažení maximálního efektu je třeba volit optimální metodu depilace. Co bychom tak měli o depilaci vědět?

Je holení nejúčinnější metoda odstraňování chloupků?

Po oholení se nám vrátí chloupky v horizontu jednoho nebo dvou dnů, ale při holení depilačními krémy No Hair Crew může být naše pokožka hladká po několik týdnů. Při správné aplikaci odstraní depilační krém No Hair Crew chloupky o mnoho účinněji než při holení.

Je možné univerzální krémy používat i na oblast intimních partií?

U většiny metod a přípravků na depilaci dochází při použití v intimních oblastech k nežádoucím účinkům. No Hair Crew jako jedna z mála značek vyvinula depilační krém určený přímo pro mužské intimní partie. Depilace intimních partií tímto specializovaným krémem je tak komfortní, bezbolestná a dlouhotrvající.

jak na depilaci
jak na depilaci

Je pravda, že čím častěji chloupky odstraňujeme, tím silnější potom budou?

Pravidelné a opakované používání depilačního krému No Hair Crew způsobí, že naopak chloupky rostou jemnější a tenčí. Depilační krémy No Hair Crew tak můžete používat bez obav z toho, že když se chloupky vrátí, budou hustší a tlustější.

Mohou lidé s citlivou pokožkou používat depilační krémy?

Depilační krémy No Hair Crew můžete používat i v případě, že máte citlivou pleť. Přípravky byly dermatologicky testovány a při dodržování aplikačních zásad je možné je bez obav používat. V každém případě doporučujeme před první aplikací provést test citlivost aplikací malého množství přípravku. Přesný postup, jak na depilaci krémem, je samozřejmě uveden v příbalové informaci u produktu.

Je dobré po depilaci častější sprchování?

Jako doplněk k depilaci je určitě dobré pečovat o svou pokožku. Vhodné jsou ale kratší sprchy vlažnou nebo chladnou vodou. Déletrvající sprchování teplou vodou vede obvykle k vysušování pokožku, které je nežádoucí.

Není příliš náročné udržovat své tělo bez chloupků?

Udržování pokožky hladké, zdravé a bez chloupků je snadnější, než se může zdát. S No Hair Crew můžete dosáhnout hladké pokožky až na několik týdnů. Aplikace je nenáročná, za pár minut je hotovo a můžete se pochlubit krásně hladkou pokožkou.

jak na depilaci

Jak na depilaci:

domácí depilace obličeje– depilace prostřednictvím depilačních krémů. Rychlá a bezbolestná domácí depilace obličeje s depilačními krémy No Hair Crew.

depilace horkým voskem – horký vosk funguje spolehlivě u delších chloupků, avšak u kratších chloupků často nechává nedepilovaná místa. Navíc je tato metoda depilace horkým voskem velice bolestivá, ať již samotné nanášení vosku, či posléze samotné strhávání chloupků.

domácí depilace soda – soda je univerzálním čističem, absorpčním činidlem a v kombinaci s dalšími látkami bývá využívána také jako alternativní metoda pro odstranění chloupků. Účinnost těchto směsí bývá zpochybňována, protože se často jedná o výsledky pouze individuální. Domácí depilace sodou je tak využívání spíše sporadicky.

medová depilace – orientální sladká depilace na bázi medu či cukru vychází z přípravy speciálních past, které se používají jakožto depilační činidla. Tato metoda medové depilace má mnoho zastánců i odpůrců, její hlavní nevýhodou je, že není úplně spolehlivá a vyžaduje poměrně dost času a zručnosti na přípravu.

domácí medová depilace – tento způsob depilace je poměrně oblíbený, protože vyjde levně a obecně je dostupný pro každého. Domácí medová depilace je tak dobrou alternativou, pokud neočekáváme dlouhodobé, ani nijak výrazné výsledky.

depilace bez bolesti – depilační krémy No Hair Crew jsou řešením spolehlivé depilace bez bolesti a s minimálním rizikem podráždění. Díky aktivním látkám péče o pokožku navíc depilační krémy No Hair Crew přináší dlouhodobou hydrataci a výživu pokožky. Jsou vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé.

depilace voskem sada – profesionální depilační sady umí pracovat s různými typy vosků a jsou doménou především kosmetických salónů. Pro domácí pravidelné použití je depilace voskem poměrně komplikovaná a bolestivá.

Jak na depilaci doma?

Vyzkoušejte dokonalou depilaci s depilačními krémy No Hair Crew pro muže. Dosáhněte hladší a jemnější pokožky bez chloupků pomocí No Hair Crew. Tyto depilační krémy odstraňují chloupky těsně pod povrchem pokožky. Naproti tomu řada „obecných“ depilačních krémů, nebo holící břity rozřezávají chloupky těsně nad kůži a nezanechávají pokožku zcela hladkou. Díky tomu dochází k rychlejší obnově chloupků, než je tomu při používání No Hair Crew. Depilační krémy No Hair Crew působí blíže ke kořenům chloupků a díky tomu výsledky trvají výrazně déle, než je obvyklé.

Pokud Vás depilační krémy pro muže No Hair Crew zaujaly, můžete si je prohlédnout v detailech zde:

No Hair Crew depilační krém pro mužeNo Hair Crew BODY 200 ml
tělový depilační krém

určen pro muže
TOP na Amazonu a Heuréce

 

No Hair Crew Intimate depilační krém na intimní partie

No Hair Crew INTIMATE 100 ml
depilační krém na intimní partie
určen pro muže

pro oblast třísel, hýždě a genitálie