O projektu avason.cz

cbd společná průhledné

Co děláme?

Avason.cz je internetový projekt, který se snaží přinášet na český trh specializované zahraniční produkty té nejvyšší kvality. Stejně tak se snažíme doplňovat sortiment o kvalitní tuzemské produkty. Internetový obchod avason.cz funguje od roku 2017.

nhc produkt

Proč to děláme?

Věříme, že i v době, kdy jsme přesyceni množstvím produktů, dá se mezi nimi najít úzká skupina těch, které ve svém segmentu vynikají. Chtěli bychom, aby se o těchto produktech vědělo i u nás a věříme, že zákazníci budou tuto snahu vnímat pozitivně.

ixal roll on

Naše heslo: Vaše spokojenost

Jen spokojený zákazník je pro nás tou pravou reklamou. Proto:

  • Vybíráme pouze specializované produkty
  • Špičkový zákaznický servis je pro nás prioritou
  • Zajímá nás Váš názor a zpětná vazba
sweatstop

SweatStop antiperspiranty

a per lifestyle

A per životní styl

Badestrand

Badestrand kosmetika

cannabellum

Cannabellum konopná kosmetika

no hair crew

No Hair Crew depilační krémy

Pravidelné akce

V našem eshopu se pořád něco děje. V rámci celého roku pro Vás na každý měsíc připravujeme nové akce, nebo bonusy k nákupu. Trvalou akcí je pak sleva na dopravu, kterou automaticky získávají objednávky v hodnotě 1000 Kč a vyšší.

Vlastní testování

Produkty, které prodáváme, sami testujeme. Zakládáme si na tom, abychom dokonale znali účinky jednotlivých produktů, jejich specifika a mohli tak co nejlépe poradit našim zákazníkům.

Balení zboží

Prodejem u nás objednávka nekončí. Je pro nás stejně důležité, abyste zboží dostali kvalitně zabaleno. Zboží balíme do pevných kartonových obalů, používáme bezpečnostní bublinkové folie a zároveň se snažíme alespoň částečně šetřit životní prostředí používáním recyklovatelných materiálů (papírové výplně apod.).

Zákaznický servis

Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Kromě poradenství a rychlosti vyřízení objednávek je pro nás stejně důležité, co nejrychleji reagovat na Vaše dotazy. Naše zákaznická podpora funguje nejen ve všední dny, ale také o víkendech. Můžete se tak na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Proč nakupovat na avason.cz?

Kontakty na naši zákaznickou podporu:

email: info@avason.cz
telefon: 725 339 531

Orientujeme se na kvalitní a prověřené produkty. Zboží vždy pochází přímo od výrobců.

Zboží obvykle expedujeme nejpozději následující pracovní den po obdržení objednávky. Je pro nás důležité, abyste zboží měli co nejdříve.

Jsme velmi rádi za každou zpětnou vazbu od našich zákazníků. Je pro nás důležité Vaše hodnocení, ať již zasílané přímo nám, nebo formou dotazníku spokojenosti od Heureky.

Někdy se stane, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje či z jakéhokoliv jiného důvodu jej chcete vrátit. Vždy nás nejprve kontaktujte, abychom prověřili, zda nedochází k chybě například při aplikování některého z přípravků, nebo zda není na vině jiná skutečnost. Ke každé reklamaci přistupujeme tak, aby byla co nejdříve vyřízena a proběhla co nejsnadněji.