O avason.cz

depilace pro muže
Kdo jsme?

Jsme brněnská rodinná firma. Provozujeme internetový obchod Avason.cz, který funguje od roku 2017. Je to takové naše bejby 😊, pro které děláme „první poslední“. Máme rádi lidskou činnost a tvořivost, proto naše stránky nepohání umělá inteligence, ale vlastní nápady a invence. Věříme, že se u nás budete cítit příjemně a rádi se k nám vracet.

čistá kosmetika
Co děláme?

Přinášíme na český trh specializované zahraniční produkty nejvyšší kvality. Prodáváme jen to, co sami známe. Zaměření vychází výhradně z našich osobních zkušeností – primárně se orientujeme na oblast depilace, pocení, na péči o tělo a pleť.  Věříme, že i když nás doba přehlcuje množstvím produktů, dají se najít takové, které ve svém segmentu vynikají.

přírodní péče o uši a nos
Jak to děláme?

Emotivně, srdcem, naplno. Pro zákazníky jsme tu i o víkendech, vše si zpracováváme sami, spravujeme vlastní sklad, děláme vlastní návody k používání, testujeme, radíme, fotíme… Záleží nám na přírodě a na zdraví, proto naše produkty nejsou testovány na zvířatech a kde je to možné, používáme produkty bez uhlíkové stopy a bez nadbytečné chemie.

 

Heuréka – Ověřeno zákazníky

avason cz heureka hodnocení eshopu

ověřený zákazník klára

+ Rychlé doručení
+ Osobní přístup, milý vzkaz

ověřený zákazník oldřich

+ Jedinečná rychlost
+ Přání ke spojenosti s výrobkem.

ověřený zákazník filip v

+ Rychlé doručení
+ Přehledný eshop

ověřený zákazník st. vávra

+ Velký výběr, rychlé vyřízení objednávky a bezproblémové doručení. Doporučuji.

ověřený zákazník padelko

+ Supr obchod vše přišlo vpořádku, krém je paradni doporučuji 🙂

ověřený zákazník petr

+ Velmi dobré jsem naprosto s obchodem spokojený po všech stránkách

 

Doprava od 40 kč

Při objednávání z internetu velmi neradi platíme vysoké ceny za dopravu. Je to zkrátka naše filozofie. V Avason.cz se proto snažíme, aby byla cena dopravy dostupná opravdu pro všechny. Na Zásilkovnu a Z-boxy posíláme balíčky již za 40 kč. Klasickým benefitem je pak doprava zdarma, kterou automaticky získávají objednávky v hodnotě 1000 Kč a vyšší.

Pravidelné akce

avason cz black wolf

V našem eshopu se pořád něco děje. V rámci celého roku pro Vás na každý měsíc připravujeme nové akce, nebo bonusy k nákupu. Vytváříme také vlastní balíčky, kde se snažíme kombinovat produkty nebo je nabízíme ve větších baleních, abychom Vám mohli poskytnout nejlepší možnou cenu.

Vlastní testování

Produkty, které prodáváme, sami používáme nebo testujeme. Zakládáme si na tom, abychom dokonale znali účinky jednotlivých produktů, jejich specifika a mohli tak co nejlépe poradit našim zákazníkům.

Balení zboží

Prodejem u nás objednávka nekončí. Je pro nás stejně důležité, abyste vše dostali kvalitně zabaleno. Zboží balíme do pevných kartonových obalů, používáme bezpečnostní bublinkové folie a zároveň se snažíme alespoň částečně šetřit životní prostředí používáním recyklovatelných materiálů (papírové výplně apod.).

Zákaznický servis

Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Kromě poradenství a rychlosti vyřízení objednávek je pro nás stejně důležité, co nejrychleji reagovat na Vaše dotazy. Naše zákaznická podpora proto funguje nejen ve všední dny, ale také o víkendech. Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem – kontaktovat Zákaznickou podporu 24/7

 

Zboží přímo od výrobců (více...↓)

Orientujeme se na kvalitní a prověřené produkty. Zboží vždy pochází přímo od výrobců.

Rychlé vyřízení objednávky (více...↓)

Zboží obvykle expedujeme nejpozději následující pracovní den po obdržení objednávky. Je pro nás důležité, abyste zboží měli co nejdříve.

Váš názor nás zajímá (více...↓)

Jsme velmi rádi za každou zpětnou vazbu od našich zákazníků. Je pro nás důležité Vaše hodnocení, ať již zasílané přímo nám, nebo formou dotazníku spokojenosti od Heureky.

Reklamaci se nevyhýbáme (více...↓)

Někdy se stane, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje či z jakéhokoliv jiného důvodu jej chcete vrátit. Vždy nás nejprve kontaktujte, abychom prověřili, zda nedochází k chybě například při aplikování některého z přípravků, nebo zda není na vině jiná skutečnost. Ke každé reklamaci přistupujeme tak, aby byla co nejdříve vyřízena a proběhla co nejsnadněji.