jaké oblečení proti pocení

Jaké oblečení proti pocení?

Trápíte se pocením, existuje nějaké účinné oblečení proti pocení? Zažíváte časté stresové situace, ať již ve svém zaměstnání, škole nebo v soukromém životě? Hledáte řešení, které je spolehlivé a bez nutnosti pravidelně aplikovat deodoranty, kupovat drahé parfémy apod.? Skutečně kvalitní oblečení proti pocení Vás ochrání proti pocení. Žádné stopy po potu na svrchním oděvu, žádné nepříjemné pocity při nošení našeho oblíbeného oblečení. V následujícím článku Jaké oblečení proti pocení? se dozvíte, na co si dát pozor při výběru oblečení proti pocení, jakým způsobem funguje, a také Vám představíme řešení, které se nám proti nadměrnému pocení nejlépe osvědčilo.

Jak vybrat oblečení proti pocení? Kde se dělá nejčastěji chyba a co je pro správnou volbu rozhodující?

oblečení proti poceníNení snadné zorientovat se, jakou značku trička proti pocení vybrat. Je také často komplikované porozumět žargonu prodejců a technologickým modelům, které se předhánějí v superlativech. Bohužel výsledek je ten, že uživatel je pak ve výsledku spíš zmatený a zklamaný, než aby mu to ulehčilo výběr produktu a pomohlo se zbavit problému s nadměrným pocením v podpaží a na těle.

Jen naznačíme, na co se při hledání oblečení proti pocení naráží:

–      Mám chtít tričko proti pocení, nátělník proti pocení, nebo prádlo proti pocení?
–      Co znamená odvod vlhkosti, co je zasychání potu, proč některá trička proti pocení vytváří po absorpci povlak?
–      Jaké materiály jsou vhodné, a které nikoliv?

Nebojte, pomůžeme. Základem pro správnou volbu je materiál. Poté záleží na způsobu výroby a jako třetí podstatnou věc je třeba zmínit střih.

Proč materiál?

Různé látky různě reagují na vlhkost. Tkaniny při styku s kapalinou (potem), reagují různě. Žádoucí je samozřejmě její dokonalá absorpce a postupné uvolnění (vypaření). Specializované oblečení proti pocení umí pot přenášet od pokožky a vytlačovat do absorpčních ploch určených k odsávání a pohlcení potu.

V čem je důležitý způsob výroby?

Je to jednoduché. Sériově vyráběná trička proti pocení logicky nemohou kombinovat materiály a vytvořit specializované sací plochy tak, jako je tomu u ručně vyráběných triček. Ta jsou kvalitnější nejen materiálově, ale samozřejmě i vydrží mnohem déle.

Když půjdeme do posilovny, asi nikoho nepřekvapí, když budeme zpocení. Ale co v práci, například v kanceláři. Tam si náš pot nikdo nespojí s usilovnou prací. Právě naopak. Pocení při práci u stolu nebo při komunikaci s partnery či v kolektivu často mylně navazuje dojem, že jsme nervózní. Tyto situace jsou bohužel v dnešní době společensky nepřípustné. Pocení v košili je často velice viditelné. Nejde však pouze o to, abychom byly v suchu, ale také o to, abychom se cítili příjemně.

Třetím důležitým faktorem proto je správný střih trička proti pocení. Podkresová trička plní svoji funkci tajně, nejsou vidět, o to důležitější ale je, abychom se při jejich nošení cítili pohodlně. Rozhodně by nás neměla omezovat v pohybu. Ať již nosíme tričko pod košili, nebo triko proti pocení pod jakýkoliv jiný oděv, dbejme vždy na komfort a vlastní pocit.

obleceni proti poceniJaké oblečení proti pocení bychom doporučili?

Z osobních zkušeností můžeme pro řešení nadměrného pocení doporučit značku Manjana. Jedná se o podkresová trička proti nadměrnému pocení s patentovanou technologií. Jsou vhodná pro všechny z nás, kteří se nadměrně potí po celý den. Jsou vyrobena ve vnitřní vrstvě z 100% bavlny a kombinována s polyuretanem ve vnější vrstvě, který tričko chrání a umožní odpařování potu. Bavlna je super měkká, silná a z vysoce kvalitního vlákna.

V tričkách proti pocení Manjana budete v suchu i při těch nejnáročnějších dnech a nejméně jednou ročně. Trička Manjana se také dokonalé přizpůsobí Vaší postavě. Stejně důležité je i to, že jsou vyráběná ručně a při nošení je tato péče opravdu poznat. Technologie triček umožňuje extra savost, tedy pohlcování potu a zároveň jeho následný odvod pryč v podobě páry. 100% diskrétní a 100% účinné.

A jak fungují dámská trička Manjana proti pocení?

funkce triček manjana

Přejít na výběr trička proti pocení pro ženy:
   oblečení proti pocení MANJANA

nadměrné pocení trička manjana

štítky:
jaké oblečení proti pocení, nátělník proti pocení, tričko proti pocení, pocení v košili, tričko pod košili, prádlo proti pocení