jaké oblečení proti pocení

Jaké oblečení proti pocení?

Trápíte se pocením, existuje nějaké účinné oblečení proti pocení? Zažíváte časté stresové situace, ať již ve svém zaměstnání, škole nebo v soukromém životě? Hledáte řešení, které je spolehlivé a bez nutnosti pravidelně aplikovat deodoranty, kupovat drahé parfémy apod.? Skutečně kvalitní oblečení proti pocení Vás ochrání proti pocení.

Žádné stopy po potu na svrchním oděvu, žádné nepříjemné pocity při nošení našeho oblíbeného oblečení. V následujícím článku Jaké oblečení proti pocení? se dozvíte, na co si dát pozor při výběru oblečení proti pocení, jakým způsobem funguje, a také Vám představíme řešení, které se nám proti nadměrnému pocení nejlépe osvědčilo.

Jak vybrat oblečení proti pocení? Kde se dělá nejčastěji chyba a co je pro správnou volbu rozhodující?

Není snadné zorientovat se, jakou značku trička proti pocení vybrat. Je také často komplikované porozumět žargonu prodejců a technologickým modelům, které se předhánějí v superlativech. Bohužel výsledek je ten, že uživatel je pak ve výsledku spíš zmatený a zklamaný, než aby mu to ulehčilo výběr produktu a pomohlo se zbavit problému s nadměrným pocením v podpaží a na těle.

dámské tričko proti pocení pod košili triko proti pocení v podpaží

Jen naznačíme, na co se při hledání oblečení proti pocení naráží:

–      Mám chtít tričko proti pocení, nátělník proti pocení, nebo prádlo proti pocení?
–      Co znamená odvod vlhkosti, co je zasychání potu, proč některá trička proti pocení vytváří po absorpci povlak?
–      Jaké materiály jsou vhodné, a které nikoliv?

Nebojte, pomůžeme. Základem pro správnou volbu je materiál. Poté záleží na způsobu výroby a jako třetí podstatnou věc je třeba zmínit střih.

jaké oblečení proti pocení pro ženy

Proč materiál?

Různé látky různě reagují na vlhkost. Tkaniny při styku s kapalinou (potem), reagují různě. Žádoucí je samozřejmě její dokonalá absorpce a postupné uvolnění (vypaření). Specializované oblečení proti pocení umí pot přenášet od pokožky a vytlačovat do absorpčních ploch určených k odsávání a pohlcení potu.

V čem je důležitý způsob výroby?

Je to jednoduché. Sériově vyráběná trička proti pocení logicky nemohou kombinovat materiály a vytvořit specializované sací plochy tak, jako je tomu u ručně vyráběných triček. Ta jsou kvalitnější nejen materiálově, ale samozřejmě i vydrží mnohem déle.

Když půjdeme do posilovny, asi nikoho nepřekvapí, když budeme zpocení. Ale co v práci, například v kanceláři. Tam si náš pot nikdo nespojí s usilovnou prací. Právě naopak. Pocení při práci u stolu nebo při komunikaci s partnery či v kolektivu často mylně navazuje dojem, že jsme nervózní. Tyto situace jsou bohužel v dnešní době společensky nepřípustné. Pocení v košili je často velice viditelné. Nejde však pouze o to, abychom byly v suchu, ale také o to, abychom se cítili příjemně.

oblečení proti pocení pro muže tričko pod košili proti pocení

Třetím důležitým faktorem proto je správný střih trička proti pocení. Podkresová trička plní svoji funkci tajně, nejsou vidět, o to důležitější ale je, abychom se při jejich nošení cítili pohodlně. Rozhodně by nás neměla omezovat v pohybu. Ať již nosíme tričko pod košili, nebo triko proti pocení pod jakýkoliv jiný oděv, dbejme vždy na komfort a vlastní pocit.

Jaké oblečení proti pocení bychom doporučili?

Z osobních zkušeností můžeme pro řešení nadměrného pocení doporučit značku SweatStop. Tato německá značka vyrábí specializované antiperspiranty proti pocení, ale přidala do svého portfólia také trička proti pocení. Jedná se o podkresová trička proti nadměrnému pocení s výbornou technologií Tencel Modal, která zajišťuje o třídu pohodlnější nošení a delší životnost než běžně prodávaná trička či trička z bavlny.

Jsou vhodná pro všechny z nás, kteří se nadměrně potí po celý den. Tričko chrání a umožní odpařování potu. Tencel Modal je super měkký, silný a z vysoce kvalitního vlákna. V tričkách proti pocení SweatStop budete v suchu i při těch nejnáročnějších dnech. Trička SweatStop se také dokonalé přizpůsobí Vaší postavě. Technologie triček umožňuje extra savost, tedy pohlcování potu na maximální výkon. Neváhejte si je prohlédnout.

Přejít na tričko proti pocení pro ženy: oblečení proti pocení SweatStop pro ženy

Přejít na tričko proti pocení pro muže: oblečení proti pocení SweatStop pro muže

štítky:
jaké oblečení proti pocení, nátělník proti pocení, tričko proti pocení, pocení v košili, tričko pod košili, prádlo proti pocení