dámská funkční trička manjana

Dámská funkční trička

Dámská funkční trička manjana Vás ochrání proti viditelnému pocení v podpaží

Co vlastně jsou funkční trička manjana a v čem jsou unikátní? Jedná se o speciální funkční trička s integrovanými, vysoce absorbujícími ochrannými vložkami pro podpaží chránící proti viditelným skvrnám od nadměrného pocení. Tyto trička jsou ručně vyráběna a patentována.

nadměrné pocení trička manjana

Trička manjana pomáhají zabránit tvorbě viditelných potních skvrn v oblasti svršku na vašem oblečení, díky čemuž se budete cítit sebevědoměji a přitažlivěji. Zároveň jimi ochráníte samotnou tkaninu vašeho oblečení. Všichni lidé se chtějí cítit pohodlně a atraktivně nejen v obchodním, ale i soukromém životě. Zvláště pokud jde o pocit atraktivity a sebevědomí, je tu snaha se vyhnout nadměrnému pocení a nevzhledným skvrnám od potu na oblečení.

technika triček manjanaTvůrci triček proti pocení manjana přinesli tento inovativní a již patentovaný design a funkci trička. Trička manjana tak perfektně chrání proti skvrnám od viditelného nadměrného pocení.

Všichni, kteří mají tendenci se potit více než ostatní (trpí na hyperhidrózu, neboli nadměrné pocení), tento stav většinou vnímají jako velmi nepříjemný pro život a fungování ve společnosti i v práci. Na trhu najdeme výrobky pro hygienu těla, jako jsou deodoranty, antiperspiranty či antitranspiranty (speciální antitranspiranty vyvinuté přímo na nadměrné pocení – např. značka SweatStop).

Dále je možnost koupit si příslušenství ve formě podložek, které se lepí uvnitř oblasti svršku nebo se šijí na vnitřní stranu vrchlíku pro ochranu podpaží proti skvrnám od nadměrného pocení. Tyto podložky však často chrání nedostatečně a nenabízejí pohodlí při opotřebení. Bavlněné nebo textilní podložky se mohou povolit či rozpadnout. Proto se mohou objevit stále nepříjemné skvrny v důsledku potu nebo zbytků deodorantů. Tyto skvrny se ve většině případů obtížně odstraňují. V některých případech může být poškozena i tkanina a zůstávají na oblečení žluté skvrny i po vyprání.

damska funkcni trickamanjana integrovaná ochrana proti pocení
Tato speciální funkce je na trhu zcela nová a byla právně ochráněna.
Díky speciálnímu designu a velikosti ochranného prostoru se může pohlcený pot odpařovat. Vaše vrchní oblečení je tak účinně chráněno proti skvrnám způsobené pocením.

manjana dámská funkční trička proti pocení
Moderní kolekce funkčních triček proti pocení nabízí různé varianty. Trička jsou vybaveny vysokou ochranou proti skvrnám od pocení v oblasti podpaží. Základní materiály jsou vyráběny v Německu a zachovávají všechny standardy kvality, jako např. Öko-Tex Standard 100.

Prohlédnout dámská funkční trička