Funkční trička manjana proti pocení - FUNKCE


Výhody funkčních triček manjana proti pocení se stávají zřejmými nejen v létě, ale i v zimě. Jelikož pocení může být způsobeno nadměrně vytápěnými místnostmi nebo při střídajících venkovních a vnitřních teplotách nejen v budovách. Funkční trička proti pocení manjana jsou pohodlná i pro běžné nošení, pokud je nutně nechcete používat pouze pod oblečením. Jedná se o funkční tričko proti pocení bez kompromisů! Podrží Vás i během stresových situací a díky ochraně v podpaží bude Vaše podpaží viditelně bez skvrn od pocení.

funkční trička manjana


Dodržujte prosím pokyny pro péči o funkční trička, jelikož tím docílíte delší životnosti triček. Vzhledem k tomu, že se bavlna po prvním praní může zmenšit, byla tato skutečnost již při výrobě brána v úvahu.


manjana funkční tričko proti pocení Plus

Připravujeme NOVINKU: Již brzy najdete u nás také velmi oblíbené funkční tričko proti pocení v novém designu Plus pro maximální ochranu proti viditelným skvrnám od pocení!

Přidaná nová vrstva s trojnásobnou absorpční kapacitou do oblasti podpaží "trička pro ženy U modern". Tento modrý materiál je na trhu nový a poskytuje zvýšenou ochranu pro lidi, kteří trpí velmi silným nebo trvalým pocení v podpaží (nadměrné pocení v podpaží).

Princip absorpce potu spočívá v tom, že je přiváděn na celý ochranný povrch a tím je lépe a rychleji docíleno vypařování. Přesto však stále zůstává hlavní funkční princip manjana® triček proti pocení zachován. Absorpční kapacita konstrukce Plus je ještě mnohem vyšší. Všechny trička manjana® lze snadno umýt v pračce (dodržujte prosím pokyny pro údržbu) a tričko Vám bude sloužit po dlouhou dobu. Nepoužívejte při praní žádné přísady!

Všechny modely funkčních triček proti pocení manjana jsou navrženy s krátkými rukávy, aby docházelo k lepšímu vyloučení potních skvrn formou implementované ochrany. Každé tričko je šité technikou plochého zámku, což způsobuje, že tričko je téměř neviditelné i pod vašim oblečením.

funkční tričko manjana

manjana detailVíce výhod triček pro ženy značky manjana

Ochrana vašeho oblečení díky sníženému počtu praní, snížení spotřeby antiperspirantů, předcházení nepříjemným zápachům při používání syntetických tkanin. Pokud Vás trápí pocení v podpaží, funkční trička pro ženy jsou pro Vás inovativním řešením.
 

* Informace podle předpisů o označování textilem: Dámské funkční tričko manjana je vyrobeno z 95% bavlny a 5% elastanu, pánské funkční tričko proti pocení je ze 100% bavlny; plocha pro vstřebávání potu se skládá z jedné strany ze 100% bavlny a z druhé strany ze 100% polyuretanu (viz obrázky); přidaná modrá oblast ochrany v podpaží u triček varianty PLUS se skládá ze 70% polyesteru a 30% polyamidových mikrovláken.

PŘEJÍT NA NABÍDKU DÁMSKÝCH TRIČEK MANJANA ZDE