Výpis produktů značky: ERiiS

ERiiS je italskou značku společnosti IRIDIEM Pharma přímo zaměřenou na řešení vypadávání vlasů. V záplavě různých látek, které působí v dnešní době na náš organismus, stále více roste nutnost pečovat také o pokožku. A hlava, potažmo vlasové folikuly, není v tomto žádnou výjimkou.

IRIDIEM Pharma byla založena v roce 2012 s cílem vyvinout účinná, bezpečná a inovativní řešení pro uspokojení potřeb zákazníků v oblasti péče o pleť, kosmetiky, doplňků stravy a zdravotnických potřeb. V IRIDIEM Pharma přísně dohlíží na každou fázi vývoje všech produktů. Od výrobních vzorců, až po balení a kontroly kvality výrobků samotných.
 


Jednotlivé fáze procesu vývoje každého produktu tak podléhá přísným regulím. Tato pozornost také zahrnuje nejen výběr těch nejkvalitnějších surovin, což umožňuje vyrábět produkty dermatologicky a klinicky zcela bezpečné, ale navíc s přidanou hodnotou pro naše tělo, naši pokožku.
 


Jak jsme již zmínili, značka ERiiS je vzorem efektivního řešení pro boj s vypadáváním vlasů u žen a u mužů. Zaměřuje se nejen na obě pohlaví, ale také na všechny věkové skupiny.


Řada přípravků značky ERiiS je navržena tak, aby uspokojika potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků, a to jak z hlediska účinnosti, tak i z hlediska kvality a množství aktivních účinných látek. Všechny produkty značky ERiiS jsou nealergenní, neobsahují parabeny, neobsahují nikl a jsou klinicky a dermatologicky testovány. ERiiS – Váš život bez starostí s vypadáváním vlasů.

-- Zobrazit celý popis --
Reduced price!
SKLADEM 1 KS
Speciální léčba proti padání vlasů určená pro ženy. Specifický přípravek určený pro ženské vlasy pomáhá posilovat křehké vlasy, které mají tendenci vypadávat, které jsou slabé a řídnoucí. Snadná aplikace, viditelné výsledky. Přípravek je dermatologicky i klinicky testován. Zlepšuje stav pokožky hlavy, řeší problém u samotného zdroje. Jedná se o 1 měsíční...
999 Kč 1 199 Kč
1 Komentář(e)
Jsou zobrazeny všechny produkty z této kategorie (1)