Značky Naleznete zde 9 značky

 • Badestrand Kosmetik

  Luxusní kosmetika Badestrand z německého Ilbesheimu vychází z myšlenky, že co je užitečné pro přírodu, je užitečné také pro naši pleť. Jinými slovy učením se od přírody získané poznatky se snaží skloubit s tradičními i nejnovějšími poznatky z oblasti dermatologie.

 • ERiiS

  ERiiS je italskou značku společnosti IRIDIEM Pharma přímo zaměřenou na řešení vypadávání vlasů. V záplavě různých látek, které působí v dnešní době na náš organismus, stále více roste nutnost pečovat také o pokožku. A hlava, potažmo vlasové folikuly, není v tomto žádnou výjimkou.

 • Flutees

  Flutees je německá značka specializující se na výrobu unikátních ochranných pouzder. Ty chrání uši před záněty a alergickými reakcemi způsobenými nošením náušnic. Nejčastějšími typy alergických reakcí jsou pálení, červenání či svědění pokožky vyvolané alergenními kovy jako nikl, kobalt či stříbro. Flutees představují 100% spolehlivou ochranu před těmito kovy. Jedinečná technologie, hygienické normy a materiálové složení. To vše dělá z Flutees absolutní jedničku ve svém oboru. Díky avason.cz si toto řešení můžete objednat také v ČR.

 • Georganics

  Značka Georganics vstoupila na britská trh v roce 2015, kdy se začaly ve vybraných obchodech v Londýně objevovat specializované přípravky, jejichž cílem bylo poskytnout lidem přírodní a efektivní péči o dutinu ústní. Tyto principy přetrvaly dodnes, jen obliba značky Georganics stoupla natolik, že produkty Georganics jsou již oblíbené celosvětově, díky eBay, Amazonu a Etsy. Nyní se můžeme o kvalitách a přínosech Georganics přesvědčit také u nás, v České republice.

 • Laidbare

  Laidbare je ryze přírodní kosmetika, je vlajkovou lodí společnost Touchmyface ltd z britského Beckenhamu. Značka Laidbare v dnešní době představuje kolekci přírodních přípravků, díky nimž ženy po celém světě mohou dosáhnout přirozeně krásného vzhledu své pleti. Jedná se o produkty přímo určené pro jedinečnou péči o pleť a vytvořené z čerstvých rostlin. Díky vysokému obsahu vynikajících éterických olejů, přírodních extraktů a vitamínů představuje kosmetika Laidbare přírodná koktejl toho nejlepšího pro naši. Pouze příroda, žádná chemie – to je heslo přírodní kosmetiky Laidbare.

 • Manjana

  Když v roce 2003 přišla Anja Michen s myšlenkou vytvořit oblečení, které by dokázalo s jistotou vyřešit problémy s nadměrným pocením nebo si poradit s náhlými útoky potu, byla to myšlenka poměrně revoluční. Přestože se již v této době věnovalo nadměrnému pocení v západní Evropě hodně pozornosti, na trhu byla pomoc pouze v podobě podložek, které sice dokázaly pot odsát či zachytit, ale jejich absorpční kapacita byla omezená a tím byla omezena i celková funkčnost. Tato omezení dokázala Anja se svým týmem překonat a vytvořila sérii vysoce kvalitních a spolehlivých triček proti pocení – vznikla značka Manjana.

 • No Hair Crew

  Španělská značka No Hair Crew přichází s jejich příběhem. Všichni muži mají tělo pokryté chloupky, to je v pořádku. Někdy však chceme, aby určité části našeho těla byly bez chloupků. Ať již je důvodem sport, vzhled nebo osobní preference. Španělská značka No Hair Crew se specializuje na odstraňování chloupků mužů (pouze u mužů!).

 • One Love Organics

  One Love Organics je ekologická a eticky zaměřená kosmetická společnost, jejímž cílem je výroba přírodní a organické kosmetiky té nejvyšší kvality. Produkty One Love Organics jsou ručně vyráběné a balené s použitím nejkvalitnějších a nezpracovaných přírodních surovin. V jejich produktech tak nenajdete žádné syntetické konzervanty, umělá barviva, ropné složky, silikony, parabeny, ftaláty, fenoxyetanol, propylenglykol, laurylsulfát sodný, lauryl ether sulfát sodný, syntetický vitamín E, hydrochinon, minerální olej, nanočástice, GMO suroviny, hrubé povrchově aktivní látky a další chemické přísady. Cílem One Love Organics je zcela bez výhrad pouze čistá, vysoce efektivní a účinná přírodní kosmetika té nejvyšší jakosti.

 • SweatStop

  Výrobce produktů značky SweatStop®, Functional Cosmetics Company Inc.  je inovativní firma specializující se na výrobky osobní péče proti pocení nejvyšší kvality. Jde o předního výrobce produktů proti pocení v Západní Evropě. Jejich mottem je zároveň slib, že dokáží pomoci s jakkýmkoliv problematickým, nadměrným pocením či bromhidrózou. Přípravky SweatStop splňují nepřísnější normy německého testu Dermatest a jsou vegan free.

Jsou zobrazeny všechny produkty z této kategorie (9)