Manjana dámské tričko U modern PLUS

Zakoupením tohoto produktu získáte až 149 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 149 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 60 Kč.


Novinka

Dámské funkční tričko s velkými integrovanými a vysoce absorbujícími ochrannými vložkami proti velmi silnému pocení v podpaží, skvrnám a zápachu. Velký kulatý a přesto tenký výstřih pro pohodlné nošení. Nejvyšší kvalita materiálu, vyrobeno v Německu, ruční výroba.

Na objednání 5 dnů

1 499 Kč

Parametry

VýrobceManjana (Německo)
PoužitíPodkresové funkční tričko proti pocení
Materiál95% bavlna, 5% elastická vlákna

Informace o produktu

Manjana dámské tričko U modern PLUS

Hledáte funkční tričko, které by Vás ochránilo i před extrémně silným pocením v podpaží? Jste si vědomi toho, že Vaše stávající oblečení bývá permanentně mokré od potu a to tak silně, že prakticky nemůžete nosit svoji oblíbenou košili či tričko? Všechny dámská trička z dílny Manjana dosahují nejvyšší kvality, díky všitým integrovaným chráničům proti pocení v podpaží. U varianty dámského trička U modern PLUS byla přidána ještě 1 extra ochrana navíc pro extrémně silné pocení v podpaží.

Funkční dámské tričko manjana U modern PLUS funguje jako podkresové tričko s velkými integrovanými chrániči proti potu v podpaží, které brání tvorbě potních skvrn na vnější straně oblečení. Ochrana je v poměru 70% polyesterových a 30% polyamidových mikrovláken absorbující velké množství potu v podpaží s jejich nepozorovatelným opětovným uvolňováním. Chrání Vás tak proti potřísnění oděvu od potu, čímž také chrání Vaše oblíbené oblečení.


Varianta Plus byla speciálně navržena pro osoby trpící na velmi silné nadměrné pocení v podpaží.
Všitá modrá část Plus nabízí další dodatečnou ochranu proti pocení, čímž ještě zvyšuje samotnou kapacitu proti pocení v podpaží, kterou dokáže udržet po dlouhou dobu. Materiál ochrany proti potu se skládá z vysoce absorbujících polyesterových a polyamidových mikrovláken. Absorbovaný pot se šíří po celé ochranné vrstvě, kde na modrém povrchu rychle zasychá, takže nevzniká pocit vlhkosti v podpaží.

funkce trička u modern plus


Funkční tričko je plně omyvatelné a může být opakovaně používáno s konzistentní funkcí, bez nutnosti předúpravy nebo použití přísad! Není tedy nutná žádná speciální ošetření při praní, jako u jiných funkčních triček.


Funkční tričko manjana důkladně pokrývá celou oblast podpaží. Dosahuje tak požadovaných ochranných výsledků proti viditelným skvrnám v podpaží. U funkčních triček manjana je použita šitá technika flatlock – tzn. že velmi ploché švy nepřitahují žádnou pozornost pod vnějším oblečením. Zároveň je kladem maximální důraz na obzvláště vysokou úroveň komfortu při nošení.


Modrá ochrana všitá v podpaží není zvnějšku vidět. Dámské funkční tričko ve variantě Plus je k dostání v bílém provedení v osvědčeném a populárním střihu U modern pro ženy.

modrá vrstva  modrá ochranná vrstva


Všechny funkční trička manjana v kolekci pro ženy jsou vyrobeny z 95% bavlny a 5% elastanu. Přejeme Vám novou zkušenost s vaší přitažlivostí s manjana!

Tričko má velký kulatý výstřih, je tak ideální pro používání oblečení s módními výstřihy s nízkým výřezem. Díky své konzistenci (95% bavlna a 5% elastanu) je velmi příjemné na nošení a nepodporuje vyšší potivost, jak je tomu u klasických syntetických tkanin.

 

Přehled výhod trička manjana U modern PLUS:
• Integrované všité chrániče v podpaží maximálně absorbují pot a zabraňují viditelným skvrnám
• Ochrana z 70% polyesteru a 30% polyamidových mikrovláken pohlcuje velké množství potu v podpaží, které se následně nepozorovatelně uvolňuje. Jedná se tak o ideální ochranu proti potřísněným skvrnám na oděvu.
• Chrání proti skvrnám od deodorantu (např. žluté skvrny na oděvu)
• Chrání Vaše oblíbené oblečení a prodlužuje jejich dobu nošení, díky menší četnosti praní
• Chrání před nepříjemným pachem způsobeným od pocení v podpaží
• Díky technice plochého uzávěru je tričko skoro neviditelné pod vnějším oděvem
• 95% bavlna a 5% elastan dělají tričko přilnavé a pohodlné
• K dispozici v bílé barvě U modern Plus pro velmi silné nadměrné pocení v podpaží
• Vysoká kvalita - (ruční výroba), vyrobeno v Německu

tabulka velikostí

Recenze

Napsat recenzi

Manjana dámské tričko U modern PLUS

Manjana dámské tričko U modern PLUS

Dámské funkční tričko s velkými integrovanými a vysoce absorbujícími ochrannými vložkami proti velmi silnému pocení v podpaží, skvrnám a zápachu. Velký kulatý a přesto tenký výstřih pro pohodlné nošení. Nejvyšší kvalita materiálu, vyrobeno v Německu, ruční výroba.