Badestrand Aloe Hyaluron Booster 50 ml

Zakoupením tohoto produktu získáte až 44 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 44 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 18 Kč.


3404

Novinka

Aloe Hyaluron Booster je unikátní sérum pro skvělý vzhled a omlazení pleti obohacen o aloe vera, kyselinu hyaluronovou bojující proti vráskám a olejem ze sladkých mandlí. Aloe Hyaluron Booster perfektně  hydratuje a omlazuje pleť. Efekt, účinnost a tolerance dermatologicky prokázány.

Na objednání 10 dnů

449 Kč

Informace o produktu

PLEŤOVÉ SÉRUM ALOE HYALURON BOOSTER

aloe hyaluron boosterChtěli byste mít nádhernou pleť, která bude zároveň skvěle hydratována, předcházet případným projevům akné, zlepšit viditelně vzhled a omladit pleť, zjemnit vrásky na obličeji, ochránit vaše buňky pleti a to vše s podporou léčivých účinků Aloe, které jsou prokázané již tisíce let?

To vše v krátkosti můžete objevit v nenápadném séru ALOE HYALURON BOOSTER. Toto unikátní sérum v sobě dále kombinuje soli kyseliny hyaluronové, které výrazně napomáhá snížení vrásek a zjemnění linek na obličeji díky aktivní kožní látce HYALURON, podporující dostatečnou vlhkost pokožky a související kapacitu kožních vazeb. Jejím používáním dochází k pevnosti pleti a zabránění předčasnému výskytu vrásek a jejich snížení. Kyselina hyaluronová je klíčová látka v boji proti vráskám, díky její schopnosti vázat na sebe tisícinásobnou hmotnost vody oproti její hmotnosti. Brání prostupu virů a bakterií. Podporuje bez jizevnaté hojení tkáně a tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je tak skvělou prevencí před vrásky na obličeji.

 

Jak již jsme naznačili v úvodu o ALOE HYALURON BOOSTER, obsahuje také zcela klíčovou látku a tou je ALOE VERA, tato fantastická bylina se ne náhodou objevuje ve stále více oblíbené léčebné ajurvédě a také nejen v kosmetice. Účinky aloe vera jsou celosvětově prokázány již po řadu let, díky aloe vera tak můžete dopřát pleti jen to nejlepší. Její hojivé, zklidňující a zároveň pozitivní účinky udržují pleť ve skvělé kondici. Vaše pleť Vám poděkuje. Zdravá a krásná pleť to je sebevědomí a sebevědomí, to je také krása.

Nedílnou součástí séra je Panthenol, také znám jako Kyselina pantothenová. Její přínos spočívá v aktivní formě koenzymu A, který zlepšuje kvalitu a stav kůže, jenž je důležitou součástí při oxidaci kůže, zvyšující odolnost proti kožním reakcím.

 

A co dalšího ještě vědět o séru ALOE HYALURON BOOSTER?

Aloe Hyaluron Booster je bez konzervačních látek a parabenů, lze jej snadno kombinovat s dalšími krémy. Produkt Aloe Hyaluron Booster pochází z Německa a byl dermatologicky testován. Sérum je vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé a mohou jej používat také muži.

Výsledek testu: Vyhodnocení kožní snášenlivosti po dobu 48 a 72 hodin s 50 testovanými osobami s různými typy pleti bez potíží. Měřený nárůst vlhkosti pokožky po jedné aplikaci:

• po 2 hodinách 48%
• po 4 hodinách 33,5%
• po 6 hodinách 27,2%
• po 8 hodinách 21,1%
• po 24 hodinách 8,6%

Jak aplikovat Aloe Hyaluron Booster?
Sérum používejte střídmě podle vlastní potřeby, max. 1x denně, buď na čistou pleť nebo jako základ pro krém či make-up.

Recenze

Známka 
25.09.2018

bezpproblémový nákup

  Známka 
  20.04.2017

  vrasky

  doporucuji

   Napsat svou recenzi !

   Napsat recenzi

   Badestrand Aloe Hyaluron Booster 50 ml

   Badestrand Aloe Hyaluron Booster 50 ml

   Aloe Hyaluron Booster je unikátní sérum pro skvělý vzhled a omlazení pleti obohacen o aloe vera, kyselinu hyaluronovou bojující proti vráskám a olejem ze sladkých mandlí. Aloe Hyaluron Booster perfektně  hydratuje a omlazuje pleť. Efekt, účinnost a tolerance dermatologicky prokázány.

   Podobné zboží

   Pigmentové skvrny či nerovnoměrné tóny pleti – máte z nich strach či obavy? Zmíněné kožní defekty jsou známkou pigmentace. Nejste jediní, kdo trpí nočními můrami ze vzniku takovýchto kožních problémů. Určitě se ale nebojte, zabarvení kůže je velmi častým jevem. Jevem, který lze v dnešní době elegantně a spolehlivě řešit. Představujeme Vám krém na...
   349 Kč
   3 Komentář(e)