depilace třísel

Depilace třísel

Je depilace třísel v kursu? Důležité informace (nejen) pro muže, kteří se rozhodují, zda odstraňovat chloupky v intimních partiích.

Depilace třísel aneb holátkem tam dole…

Stále více žen preferuje muže s depilovanými třísly. Oholené do hladka v intimních partiích. To je zkrátka fakt. A chceme-li být sexy a in, nezbývá než dát ženám to, po čem tak touží. Nemusíte být rovnou Mel Gibson a číst ženám myšlenky jako ve známém filmu, protože trendy jsou jasné. Moderní ženy o sebe dbají a pečují více než kdy dříve, přičemž zvýšená očekávání a nároky mají také na nás muže.

V tomto článku nazvaném Depilace třísel najdete užitečné tipy a spolehlivé řešení pro odstranění chloupků v oblasti třísel. Odpovídáme na otázky:

  • Jakým způsobem depilovat třísla?
  • Co je důležité pro dlouhotrvající efekt pokožky bez chloupků?
  • Jak to udělat správně, abychom si nepodráždili citlivou pokožku v intimních partiích?

Proč depilovat třísla? – nejde jen o vzhled!

Existuje pouze několik málo oblastí těla, kde je depilace tak důležitá, jako právě v tříslech. Ať už z estetických důvodů, ale také z důvodů hygieny, pohodlí, nebo dokonce z důvodů erotických.

Odstranění chloupků v oblasti třísel je častější u žen, přesněji řečeno bylo. V dnešní době si už třísla depiluje velké procento mužů (ve věkové kategorii 20-35 je to dokonce téměř polovina), a to tím způsobem, že eliminují všechny chloupky v intimních partiích. Cílem jsou kompletně oholená a hladká třísla bez chloupků.

depilace třísel a intimních partií muž

Zde je zapotřebí upozornit na jednu věc. Jakmile si člověk začne depilovat třísla obvykle tím vzniká potřeba začít depilovat také intimní partie. Hladká třísla a zároveň trčící chloupky z intimních partií mají k dokonalosti daleko. A řekněme si narovinu, kdo z nás by nechtěl vypadat dokonale…

Zvládnu to sám doma nebo musím do salónu?

Depilace třísel u mužů bývá součástí nabídek specializovaných salónů a klinik. Pokud chcete mít nadobro vystaráno a odstranit chloupky trvale, je odborný zákrok jediná varianta. Je však třeba si uvědomit, že se jedná o zásah do organismu, který vyžaduje čas, peníze a také nemusí vyhovovat každému, ať již z pohledu studu či narušení struktury pokožky. Naštěstí jsou tu varianty, kdy si můžeme udělat depilaci třísel sami v pohodlí domova. Levněji a s dosažením tak dobrého výsledku jako v estetických centrech při provádění klasických depilací. Možná si právě říkáte, to zní dobře, ale nebude to bolet?

depilace intimních partií u muže

Mýtus: depilace třísel je bolestivá

Některé techniky depilace skutečně bolestivé bývají. Speciálně u třísel je jen pro hodně otrlé používání vosku či cukrové pasty. Jedná se sice o velmi známé a hojně využívané techniky depilace, které však často vyžadují hodně odolnosti. Naštěstí existují také bezbolestné techniky, které nás během několika minut pomohou zbavit se nežádoucích chloupků v tříslech. Řešením jsou kvalitní depilační krémy, které dokáží depilovat bez podráždění a bezbolestně.

Má to ale dvě ALE. Důležité je, aby depilační krém byl co možná nejkvalitnější. Na trhu je totiž řada levných krémů z Číny s pořizovací cenou i do 100 Kč, které velmi dráždí, neobsahují hodnotné látky a jejich používání může vést až ke spálení pokožky v místě depilace. A druhou podstatnou věcí je, aby depilační krém, který zvolíme, zohledňoval specifika oblasti třísel. Intimní partie vyžadují totiž odlišnou péči, než je tomu u ostatních částí těla. Univerzální přípravky jsou proto zřídkakdy vhodné.

Mýtus: depilace třísel není pro každého

Depilace třísel je prakticky pro každého. Pokožka v této oblasti není nijak zvlášť slabá a pokud člověk netrpí vyloženě přecitlivělostí na kosmetické přípravky obecně, neměl by mu vadit ani depilační krém. Výjimku tvoří intimní partie, kde je naopak pokožka velmi citlivá a výběr vhodného depilačního krému o to důležitější. V tomto ohledu se proto šetřit úplně nevyplatí.

Jaký depilační krém doporučujeme pro oblast třísel a intimních partií?

Depilační krém značky No Hair Crew. Jedná se o krém na depilaci třísel a intimních partií té nejvyšší kategorie. Obsahuje mj. vysoce účinné extrakty z mořských řas a chaluh, čajovníku, spiruliny a blahodárný ženšen.  

Krém je primárně vyvinutý pro muže (mohou jej však používat i ženy), je vhodný pro silné chloupky mužských třísel a zároveň velice jemný. Aplikace je tak bezbolestná.

ženšen péče o pokožku

Krém díky svému složení proniká až k svrchní vrstvě pokožky, což zajišťuje, že efekt depilace vydrží výrazně déle než u běžných krémů. Depilace třísel je tak naprosto do hladka, bez efektu zarůstání. Depilační krém No Hair Crew je vhodný i pro citlivou pokožku. Jeho vhodnost i pro Vaši pokožku si můžete snadno vyzkoušet například aplikací trochy krému na chloupky na nohou či na rukou.

Depilace třísel u mužů? Stále více žen preferuje muže s depilovanými třísly. Oholené do hladka v intimních partiích. To je zkrátka fakt. A chceme-li být sexy a in, nezbývá než dát ženám to, po čem tak touží. Jakým způsobem však depilovat třísla? Co je důležité pro to, abychom mohli mít pokožku v tříslech bez chloupků? A jak to udělat správně, abychom nepodráždili pokožku a mohli se depilovat vždy, když je potřeba? V tomto článku nazvaném Depilace třísel najdete užitečné tipy a spolehlivé řešení pro odstranění chloupků v oblasti třísel.

Pustíte se do toho? 

krém na holení intimní partie muži

krém pro depilaci třísel