depilace muž

Depilace pro muže

Zdá se Vám, že Vaše tělo pokrývá více chloupků? Přijde Vám, že každá snaha o depilaci spíše situace zhoršuje a růst chloupků se dostává mimo kontrolu? Nezoufejte. Odborníci na depilaci u mužů doporučují jako jedno z nejlepších řešení depilace pro muže depilační krémy No Hair Crew.

Je tu depilace pro muže – vyvinuta přímo pro muže!

depilace pro mužeJeště několik let zpátky bylo odstraňování chloupků vyloženě ženskou věcí. Pokud jsme tedy nebyli zrovna kulturisty, cyklisty, plavci nebo tanečníky. U většiny z nás bylo odstraňování chloupků na těle něčím téměř zbytečným. Dnes je vše jinak. Stále více mužů vyhledává stejnou péči jako je tomu u žen – preferují hladké tělo bez chloupků. Depilace pro muže se tak stala běžnou součástí života moderních pánů.

Většina mužů preferuje depilaci na zádech a na hrudi. Kromě těchto částí je klasicky oblíbená depilace podpaží a depilace intimních partií.

Současně různé zprávy z médií naznačují, že mnozí muži nevěnují výběru vhodného přípravku dostatečnou pozornost a to za cenu bolestivého, či neúčinného řešení („jsme přeci chlapi a něco vydržíme“). Proto na rozdíl od žen muži se často dostávají do situace, kdy komplikovaně nalézají řešení vlastní depilace.

Pravidla depilace pro muže:

1)   Depilace by neměla být bolestivá.
2)   Depilace by měla být déletrvající.
3)   Depilace by neměla dráždit Vaši pokožku.
4)   Depilace by měla zohledňovat specifika Vašeho těla.
5)   Depilace by měla být jednoduchá. 

Hledáte depilační krém pro muže, který splňuje výše uvedená pravidla?

Muži mají přirozeně hustší a výrazně hrubější chloupky než ženy. Proto pokud použijeme pro depilaci přípravky pro ženy, s velkou pravděpodobností nebude výsledek podle očekávání. No Hair Crew vyvinul 2 depilační krémy určené přímo pro muže. Jeden pro tělo a druhý speciálně pro intimní partie. Tyto 2 depilační krémy jsou výsledkem dlouhodobého vývoje. Jsou vytvořeny od mužů a pro muže. Depilace pomocí těchto krémů je bezbolestná, jednoduchá a dlouhotrvající. Krémy maximálně zohledňují specifikace mužského těla.

Chci hladkou a krásnou pokožku bez chloupků: Depilace pro muže No Hair Crew