Depilace nohou (nejen pro muže)

Obsah článku:

- Depilace nohou je IN
- Chci hladké nohy!
- Pozor na holení strojkem
- Víme, jak na to


depilace nohou
 

Krásné, elegantní, ladné, hladké a dlouhé nohy. Sen mnoha žen a mužů. Zatímco u žen jsou hladké nohy standardem, o kterém není pochyb, u mužů je depilace nohou současným trendem doby. Časy mužného ochlupení jsou ty tam a kromě obličeje, kde jsou vousy žádoucí, chloupky v ostatních částech těla a především pak na nohou, jsou spíše znakem muže, který o sebe nepečuje.

 

Jak na depilaci nohou?

Požadavky na volbu správného způsobu depilace, resp. přípravky by měly vycházet z těchto kritérií:

-          hladká a dlouhotrvající depilace nohou

-          žádné podráždění pokožky nebo pupínky po depilaci nohou

-          časově nenáročná depilace nohou

-          depilace nohou dostupná pro každého

Ať už jste sportovec, umělec, nebo si jen užíváte pocitu hladké pokožky, depilace nohou je poměrně jednoduchý proces. Při volbě správné metody depilace nohou dosáhneme požadovaných výsledků bez velké námahy a bez vysokých investic. Pokud s depilací nohou začínáte, nebo byste se rádi vyhnuli náročným a nákladným klinickým ošetřením, doporučujeme depilaci nohou pomocí těch nejkvalitnějších depilačních krémů.

depilacni krem na nohy
 

Depilace nohou včetně intimních partií

V první fázi bychom měli zvolit, zda budeme nohy depilovat celé (tj. vč. třísel), nebo jen jejich část. Pokud zvolíme nohy celé, je dobré mít k dispozici jeden depilační krém na nohy a jeden určený pro intimní partie. Dva proto, že intimní partie vždy vyžadují odlišnou péči, než je tomu u ostatních částí těla. Pro dosažení nejlepších výsledků je vhodné vybrat produkt bohatý na hydratační látky a látky péče o pokožku. Levnější značky často tyto látky neobsahují, nebo obsahují jen v malém množství.


depilace nohou u muzu 

Depilace nohou krémem vs. holení strojkem

Výhodou depilačního krému při holení nohou je také fakt, že se poměrně snadno dostane do všech záhybů nohou. To je jeden z faktorů, proč není dobré holit nohy holicími strojky. Ty se často nedostanou všude, jejich použití je bolestivé a výsledky krátkodobé. K tomu připočtěme riziko zarůstání chloupků. Mít hladkou a jemnou pokožku nohou a bez nežádoucích chloupků je základní součástí osobní péče každého moderního muže. Holení nohou holicími strojky může mít za následek podráždění, záněty a dokonce i infekci kůže. Depilační krémy pro odstranění chloupků na nohou jsou dokonalým řešením, jak se zbavit nežádoucích chloupků bez poškození pokožky. Krémy na odstranění chloupků se nanáší na kůži a nechávají se působit několik minut. Díky depilačnímu krému chloupky měknou a snadno se odstraňují (např. pomocí špachtle). Na rozdíl od holicího strojku nemá špachtle ostří, takže nehrozí žádné mechanické podráždění či poškození pokožky.


holeni nohou 

TIP na dokonalou depilaci nohou

Depilační krémy nabízejí mnoho výhod pro muže nebo dámu, kteří chtějí, aby jejich nohy vypadaly každý den skvěle. Krémy jsou snadno použitelné, představují méně rizika než holicí strojky a jsou vhodné pro použití i u citlivějších typů pokožky. Kvalitní depilační krémy pro odstranění chloupků na nohou jsou navíc obohaceny o látky, které vyživují a hydratují pokožku.

Depilační krém No Hair Crew je bezpochyby jedním z nejuznávanějších přípravků pro depilaci nohou. Depilační krém No Hair Crew je velice účinný. Jedná se o krém, který je velice jemný na kůži a nedovolí, aby naše nohy zčervenaly, nebo byly jakkoliv depilací podrážděné. Depilační krém No Hair Crew se snadno aplikuje. Krém nezanechává žádné zbytky, které by vyžadovaly náročné nebo bolestivé čištění.

Depilační krém No Hair Crew obsahuje ženšen a látky péče o pokožku. Má hydratační účinky, takže po použití krému je pokožka vláčná a jemná, nikoliv šupinatá či suchá, jak je bohužel u krémů levnějších značek obvyklé. Produkt je dodáván s praktickou špachtlí, která se bez problémů dostane i do hůře dostupných částí našich nohou.

Krém pro depilaci nohou můžete zakoupit zde:

depilacni krem no hair crew   Depilační krém No Hair Crew

 

Pokud chcete nohy zbavit chloupků včetně třísel, případně intimních partií, doporučujeme pro tyto části těla použít specializovaný depilační krém na intimní partie:

depilacni krem na intimní partie no hair crew   Depilační krém na intimní partie No Hair Crew