Depilace rukou

depilace rukouPřestože se trendy mění a také rok 2019 v tomto nebude výjimkou, aktuální očekávání dam a dívek jsou hladké paže bez chloupků. Ano, tématem je depilace rukou. Ta tam je obliba chlupatých rukou jako projevu mužnosti. Naopak. I když depilace rukou u mužů zatím není hojně rozšířena, je trendy a rozhodně bychom se jí neměli bát. Jak si však s depilací rukou poradit tak, aby byla bezbolestná, dlouhotrvající a pokud možno také jednoduše proveditelná? Více se dozvíte v následujícím článku Depilace rukou.
 

Samotné chloupky na pažích výrazně zhoustnou, ztmavnou a ztloustnou v období puberty. Kořínky se stávají pevnějšími. To je jeden z důvodů, proč je třeba přistupovat k depilaci rukou obezřetně a zvolit vhodný způsob, metodu či prostředek, jak paže depilovat.

Holení rukou klasickým způsobem, tedy holícími strojky, není optimální variantou. Nejen že časté holení rukou strojkem vede k zarůstání chloupků, jejich zhoustnutí. Navíc nezanechává pokožku jemnou.

Depilace rukou voskováním

Další hojně rozšířenou možností depilace rukou je voskování rukou. Nevýhodou této metody je fakt, že pokožka rukou se stane pravidelnou depilací velmi jemná a méně odolná proti bolesti. Mnoho lidí proto uvádí, že pokožka na jejich pažích je po voskování bolestivá a nezažívají po této metodě komfortní pocity. Dokonce, i když navštívíte specializované salóny, budete mít po depilaci rukou voskem s velkou pravděpodobností na pažích červené hrbolky, načervenalou kůži, či pocity brnění a pálení. K tomu ještě dodejme fakt, že postup aplikace nepatří obecně k nejjednodušším.
 

Ano, i depilační krémy mají v sobě jednu nevýhodou, kterou je fakt, že na trhu je poměrně široký výběr rozličných depilačních krémů. Bohužel těch kvalitních je pomálu. S ohledem na fakt, že naše paže jsou obvykle viditelné, v práci, ve škole, při sportu, ve fitku, nebo zkrátka při posezení s přáteli, je třeba jim věnovat náležitou pozornost. Ne vždy můžeme totiž naše chlupaté a neesteticky vypadající paže skrýt. Zvláště v letních měsících.

Depilace rukou depilačním krémem

Při volbě depilačního krému pro depilaci rukou doporučuji vybírat z krémů určených pro jemnou depilaci a s hodnotným obsahem látek, které pečují o pokožku. Dále je vhodné vyhnout se univerzálním depilačním krémům a naopak zaměřit se na ty, které jsou určeny přímo pro muže/ženy. Depilační krém pro muže totiž dokáže zohlednit specifika mužských chloupků, což hraje významnou roli v tom, jak dokonale depilace proběhne a jak dlouho nám efekt vydrží. Použití krému by Vás pak nemělo nijak omezovat a při ani po aplikaci byste neměli zažívat žádné nepříjemné pocity. Jakékoliv podráždění pokožky není dobré, a i když dokážeme nepříjemné pocity překonat, měli bychom neprodleně přejít na vhodnější přípravek, pokud taková situace nastane.

 

Z osobních zkušeností bych doporučil depilaci rukou depilačním krémem No Hair Crew.

Jeho hlavní devízou je fakt, že dokáže depilovat ruce až ke kořínkům a to bez jakéhokoliv podráždění pokožky. Při opakované depilaci chloupky nezarůstají, ani nehoustnou. Aplikace je déletrvající a paže vypadají po depilaci přirozeně. Žádné rudnutí pokožky, svědění nebo podobné projevy. No Hair Crew je určený pro muže. Pokožka nejen vypadá pro depilaci jemně, ale působí také vyživeně a hydratovaně. Rozdíl oproti klasickému holení rukou je nepopsatelný.

Pokud to myslíte s depilací rukou vážně, pak je depilační krém No Hair Crew skvělou volbou.

Více o tomto přípravku se dozvíte zde:

depilace rukou  No Hair Crew – depilace rukou

linka

Depilace rukou voskem:

Depilace rukou medem:

Tmavé chloupky na rukou a depilace: