Dodací a platební podmínky

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty, kurýrem, nebo je možné využít osobní odběr na výdejních místech Zásilkovny. Většinu zboží držíme trvale skladem, expedice tak obvykle probíhá od nás nejpozději následující den po přijetí objednávky. Objednávky je možné platit na dobírku nebo bezhotovostně bankovním převodem.
Pro objednávky nad 900 Kč je cena dopravy a platby zdarma.

avason česká poštapoštovné avason
Balíček bude doručen prostřednictvím České pošty na jakoukoliv adresu ČR obvykle hned následující pracovní den po podání zásilky. Před doručením balíčku Vám bude zasláno sledovací číslo zásilky. V případě že nebudete na adrese zastiženi, balíček bude uložen na nejbližší pobočce České pošty po dobu 2-3 týdnů.

Cena doručení pro objednávky do 900 Kč je 85 Kč. 
Cena doručení pro objednávky nad 900 Kč je 0 Kč. 
Za zvolený způsob platby neúčtujeme žádný poplatek.


intime doručení
Balíček bude doručen prostřednictvím dopravce na jakoukoliv adresu ČR obvykle hned následující pracovní den po podání zásilky. Před doručením balíčku Vás bude dopravce kontaktovat (telefonicky, emailem) a informovat o doručení. V případě, že nebudete zastižení, dopravce opakuje pokus o doručení. Individuálně lze s dopravcem sjednat změnu místa doručení, pokud bude potřeba.

Cena doručení pro objednávky do 900 Kč je 85 Kč. 
Cena doručení pro objednávky nad 900 Kč je 0 Kč. 
Za zvolený způsob platby neúčtujeme žádný poplatek.

avason zásilkovna
V e-shopu si při objednávce vyberte výdejní místo, které máte nejblíž, nebo je pro Vás nejvhodnější. Následně předáme zboží k přepravě, okamžitě vám také pošleme email s trasovacím číslem zásilky. Cestu Vaší zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na Vámi zvolené výdejní místo Vám pošle Zásilkovna SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si zásilku můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

Cena doručení pro objednávky do 900 Kč je 69 Kč. 
Cena doručení pro objednávky nad 900 Kč je 0 Kč. 
Za zvolený způsob platby neúčtujeme žádný poplatek.


avason slovenskoDodání na Slovensko

V případě zájmu o dodání na Slovensko nás prosím kontaktujte na email info@avason.cz. Na Slovensko dodáváme na dobírku prostřednictvím výdejních míst Zásilkovny. Samotnou dobírku zákazníci platí při převzetí zboží v měně €. Cena dopravy na Slovensko je 100 Kč. U objednávek nad 2000 Kč je doprava zdarma.

Seznam slovenských poboček naleznete zde: seznam výdejních míst Slovensko


Nejčastejší dotazy k dopravě a platbě

  • Mohu nějak sledovat stav svého balíčku?
    Samozřejmě. V den expedice Vám zasíláme odkaz na možnost sledování stavu zásilky. Neustále tak vidíte, kde se zásilka nechází, do kdy je uložena apod.

  • Nedostanu se na poštu či výdejní místo včas pro vyzvednutí zásilky. Co mohu dělat? 
    Nic se neděje. Dobu uložení zásilky si může sami bezplatně prodloužit na dodací poště či výdejním místě (postačí telefonicky, v případě Zásilkovny pomocí SMS).

  • Jak dlouho trvá vyřízení objednávky, pokud zvolím platbu převodem?
    Pokud platíte svou objednávku z účtu FIO banky, obvykle zboží expedujeme hned následující den po úhradě. Přijetí úhrady od ostatních bank trvá většinou 2 až 3 pracovní dny od zaslání Vaší platby.