depilace triselDepilace třísel

Stále více žen preferuje muže s depilovanými třísly. Oholené do hladka v intimních partiích. To je zkrátka fakt. A chceme-li být sexy a in, nezbývá než dát ženám to, po čem tak touží. Jakým způsobem však depilovat třísla? Co je důležité pro to, abychom mohli mít pokožku v tříslech bez chloupků? A jak to udělat správně, abychom nepodráždili pokožku a mohli se depilovat vždy, když je potřeba? V tomto článku nazvaném Depilace třísel najdete užitečné tipy a spolehlivé řešení pro odstranění chloupků v oblasti třísel.


 

Proč depilovat třísla? – nejde jen o vzhled!

Existuje pouze několik málo oblastí těla, kde je depilace tak důležitá, jako právě v tříslech. Ať už z estetických důvodů, ale také z důvodů hygieny, pohodlí, nebo dokonce z důvodů erotických.

Odstranění chloupků v oblasti třísel je častější u všech žen, přesněji řešeno bylo. V dnešní době si už třísla depiluje velké procento mužů a to tím způsobem, že eliminují všechny chloupky v intimních partiích. Cílem jsou oholená a hladká třísla bez chloupků. Estetické hledisko hraje nemalou roli, koneckonců kdo by nechtěl vypadat dokonale J.

Depilace třísel u mužů bývá součástí nabídek specializovaných salónů a klinik. Popravdě řečeno, takové zákroky chtějí čas, peníze a také nemusí všem vyhovovat, ať již z pohledu studu či využívané techniky depilace.

Naštěstí jsou tu varianty, kdy si můžeme udělat depilaci třísel sami v pohodlí domova. Levněji a s dosažením tak dobrého výsledku jako v estetických centrech. Jak na to?

 

Mýtus: depilace třísel je bolestivá

Bolestivé techniky holení, voskové pásky, cukrová pasta. Známé techniky depilace, které však mohou často vést k podráždění pokožky a bývají bolestivé. Je však určitě dobré zmínit, že existují bezbolestné techniky, které nás během několika minut pomohou zbavit se nežádoucích chloupků v tříslech. Řešením jsou kvalitní depilační krémy, které dokáží depilovat bez podráždění a bezbolestně. Důležité je, aby depilační krém, který zvolíme, zohledňoval specifika oblasti třísel. Intimní partie vyžadují totiž odlišnou péči, než je tomu u ostatních částí těla. Univerzální přípravky jsou proto zřídkakdy vhodné.

 

Mýtus: depilace třísel není pro každého

Depilační krém pro intimní partie je skvělou volbou, protože nevyžaduje zkušenosti nebo konkrétní dovednosti. Depilace třísel je jednoduchá, vše, co musíte udělat, je použít krém na třísla a počkat, až bude fungovat.

Některé krémy působí jen několik vteřin, jiné několik minut. U krátce působících krémů je většinou problém, že se nemusí dostat dostatečně k pokožce třísel a dojde k brzkému a nežádoucímu zarůstání chloupky.

No Hair Crew, krém na depilaci třísel a intimních partií je depilačním krémem té nejvyšší kategorie. Krém svým složením je vhodný pro silné chloupky mužských třísel a zároveň velice jemný. Aplikace je tak bezbolestná a hlavně efekt depilace vydrží dlouho. Krém díky svému složení proniká až k svrchní vrstvě pokožky. Depilace třísel je tak naprosto do hladka, bez efektu zarůstání. Pocit hladké pokožky v tříslech Vám tak vydrží mnohem déle, než jste zvyklí.

Depilační krém No Hair Crew je vhodný i pro citlivou pleť. Jeho vhodnost i pro Vaši pokožku si můžete snadno vyzkoušet například aplikací trochy krému na zadní stranu ruky.

Pustíme se do toho? 

krém na depilaci třísel   Prémiový depilační krém pro depilaci třísel

 

Související výrazy:

depilace třísel doma, depilace třísel Praha, depilace třísel Brno, depilace třísel video