Internetový obchod avason.cz to není jenom eshop, chceme přispět do vědomí lidí řadou užitečných a nevšedních článků, týkající se oblasti péče o vzhled a zdraví. Na našem blogu si tak každý může najít to své a přitom se dozvědět důležité informace, které mohou ovlivňovat  kvalitu každodenního života. Díky responsivní šabloně si můžete blog číst pohodlně i na svém tabletu či telefonu. Přejeme Vám příjemné počtení.

Blog avason.cz

O čem píšeme?

Bělení zubů

V této rubrice najdete všechny články související s tématem bělení zubů, péče o zuby a ústní dutinu. Jaký vliv má bělení zubů na naše zuby. Které látky v zubní pastě jsou nebezpečné. Jaký je nejmodernější zbůsob domácího bělení zubů. Jak se dají velmi účinně vybělit zuby přírodní cestou.

Nadměrné pocení

V této rubrice se věnujeme problematice pocení. Pocení může být velmi nepříjemnou životní a společenskou událostí, je to však stav, který můžeme řešit. Jestli Vás trápí pocení a hledáte odpovědi, co se s tím dá dělat, jak se proti pocení účinně bránit a jak zpět nosit své oblíbené oblečení..

Depilace u mužů

Depilace u mužů už není tabu jako v minulosti. Řadě mužů vadí nechtěné chloupky a chtějí být u žen co nejvíce atraktivní. Dle statistik drtivá většina žen říká, že muži starající se o svou vyzáž, vč. depilace chloupků jsou více přitažliví. Úspěch tak nenechá dlouho čekat. Depilace u mužů.

Péče o pleť

V rubrice péče o pleť najdete tématiku věnující se např. čištění pleti, jak předcházet vráskám, jak na akné, jak na akné v dospělosti, charakteristiku jednotlivých druhů pleti, přírodní kosmetiku, pleťovou kosmetiku a spoustu dalšího. Péče o pleť je krokem, jak mít pleť krásnou a zdrav..