Reduced price!
Georganics pasta na bělení zubů 100 ml

Georganics pasta na bělení zubů 60 ml

Zakoupením tohoto produktu získáte až 29 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 29 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 12 Kč.


zubní pasta s aktivním uhlím

Novinka

Bělení zubů již nemusí být utrpením. Přírodní zubní pasta Georganics přináší pastu s aktivním uhlím a anýzem pro zcela přírodní bělení zubů. Dlouhodobě bílé a zdravé zuby již po několika týdnech čištění. Viditelné výsledky bělení zubů o několik odstínů již po několika dnech. Jedná se o 100% přírodní způsob bělení zubů.

299 Kč

349 Kč

-50 Kč

Parametry

VýrobceGeorganics (Anglie)
PoužitíZubní pasta na bělení zubů a jejich čištění
Velikost balení60 ml

Informace o produktu

ZUBNÍ PASTA GEORGANICS PRO BĚLENÍ ZUBŮ

Georganics pasta na bělení zubůJedná se o přírodní zubní pastu s uhličitanem vápenatým a hydrogenuhličitanem sodným, který čistí a remineralizuje zuby přirozeně díky tomu, že má vysoký obsah minerálních látek, jako je vápník, draslík, hořčík a dále obsahuje přírodní organický oxid křemičitý. Uvedené látky výrazně pomáhají pro vybělení zubů. Jedná o nejbezpečnější a nejmírnější zubní pastu tvořenou pouze z těch nejkvalitnějších organických látek pro účinné bělení zubů.

Bělení zubů s aktivním uhlím a anýzem

Zubní pasta Georganics pro bělení zubů obsahuje organickou bylinu nazývanou anýz, dále esenciální olej a aktivní uhlí z kokosových ořechů. Vůně pasty Georganics pro bělení zubů připomíná sladkou lékořici. Prášek s aktivním rostlinným uhlím z kokosových skořápek působí jako čistič a zároveň jako bělicí činidlo. Aktivní uhlí má jedinečnou schopnost navázat na sebe molekuly různých složek, tj. „přitáhnout“ na sebe skvrny, které se nám vytvořily nebo usadily na zubech i po mnoha letech. Zde je klíčová role, jelikož klasické zubní pasty toto neumí a nedokáží odstranit tyto skvrny. To je důvod, proč i přes pravidelné čištění zubů se stávají po určité době naše zuby žluté, nebo tmavé. Naopak přírodní zubní pasta Georganics pro bělení zubů toto umí. Všechny její látky jsou z přírodních minerálů, díky tomu významně předčí klasické zubní pasty. Jedná se o zcela unikátní řešení pro bělení zubů. Bělení zubů s aktivním uhlím a anýzem je 100% čisté, bezpečné a zároveň nijak nezatěžující ústní dutinu.

A čím přispívá výtažek z byliny anýzu?

Tato bylina se dnes pěstuje např. ve Španělsku, Indii, Mexiku a ve středomořských státech. Používala se také jako koření i lék již ve starověku. Anýz zabraňuje páchnutí z úst, čímž aktivně odstraňuje nepříjemné pachy.

Je používání zubní pasty Georganics pro bělení zubů nějak věkově omezeno?

Zubní pasta Georganics pro bělení zubů je vhodná pro všechny věkové kategorie, mohou ji používat také těhotné i kojící ženy.

Proč chtít právě přírodní zubní pastu pro bělení zubů od Georganics?

Anglická značka Georganics přináší sortiment zubních past, které jsou tvořeny pouze z přírodních a organických látek za pomocí esenciálních olejů. Vyrábí se z přírodních minerálů a alkalizačních solí, díky kterým naše zuby dostávají přirozenou remineralizaci. Jak se dalo očekávat od značky Georganics, neobsahuje žádné škodlivé nebo toxické chemické látky, jako je triklosan, laurylsulfát sodný, umělá sladidla, fluoridy, povrchově aktivní látky, pěnidla a syntetický glycerin. Maximálně zdravé a krásné bílé zuby se značkou Georganics.

Používání zubní pasty Georganics pro bělení zubů

Špachtlí dodanou se zubní pastou Georganics pro bělení zubů naneste velikosti hrášku na měkký / střední kartáček na zuby. Čistěte zuby jako obvykle minimálně po dobu 2-3 minut, nechte působit kvůli remineralizaci ústní dutiny. Ujistěte se, aby se do zubní pasty Georganics nedostala žádná voda, aby se zabránilo množení bakterií. Jakmile nádobu otevřeme, měla by být uchovávána v suchém a na teplém místě max. po dobu 12 měsíců. Vzhledem k tomu, že je ve směsi organický panenský kokosový olej, může mít pasta přirozeně tendenci tuhnout pod 15°-20°C.

Recenze

Známka 
14.04.2017

bělení zubů

pasta mi vyhovuje, je snad jak z lékořice, po měsíci mi zesvětlila zuby asi o 3 odstíny

  Známka 
  01.11.2016

  skvělá pasta

  skvělá pasta

   Známka 
   19.10.2016

   po několikatýdenním používání jsem s výsledkem velice spokojená

    Známka 
    13.10.2016

    pasta

    bezvadna, uz nikdy vice pasty ze supermarketu

     Známka 
     12.10.2016

     recenze

     Vše v pořádku

      Napsat svou recenzi !

      Napsat recenzi

      Georganics pasta na bělení zubů 60 ml

      Georganics pasta na bělení zubů 60 ml

      Bělení zubů již nemusí být utrpením. Přírodní zubní pasta Georganics přináší pastu s aktivním uhlím a anýzem pro zcela přírodní bělení zubů. Dlouhodobě bílé a zdravé zuby již po několika týdnech čištění. Viditelné výsledky bělení zubů o několik odstínů již po několika dnech. Jedná se o 100% přírodní způsob bělení zubů.