Výpis produktů značky: Flutees

Flutees je německá značka specializující se na výrobu unikátních ochranných pouzder. Ty chrání uši před záněty a alergickými reakcemi způsobenými nošením náušnic. Nejčastějšími typy alergických reakcí jsou pálení, červenání či svědění pokožky vyvolané alergenními kovy jako nikl, kobalt či stříbro. Flutees představují 100% spolehlivou ochranu před těmito kovy. Jedinečná technologie, hygienické normy a materiálové složení. To vše dělá z Flutees absolutní jedničku ve svém oboru. Díky avason.cz si toto řešení můžete objednat také v ČR.

Jak vlastně vznikla myšlenka, která vedla k vytvoření Flutees?


Zní to jako z románu. Letiště Řím. Byl začátek léta 2011. Ramona Mignon se svým manželem trávila dovolenou v Itálii. Jako obvykle manžel trval na tom, aby byli před zpátečním odletem na letišti nejméně 3 hodiny v předstihu. Jistota je jistota. Ale co s čekáním na letišti?


Proběhla procházka nákupním centrem v odletové hale. A při této procházce objevila Ramona krásný pár módních šperků. I když se jí náušnice opravdu moc líbily, byla skeptická ohledně toho, zda je bude moci vůbec nosit. Od svého mládí totiž trpěla na svědění ušních otvorů.


Pokaždé, když k tomu došlo, byla natolik rozladěná, že si sama říkala, že už nikdy, že už nikdy nebude nosit modní a stříbrné náušnice. Ale k ženě zkrátka náušnice patří. Vysvětlila proto svůj problém v obchodě s těmi krásnými náušnicemi. Byla ujištěna, že náušnice jsou vyrobeny z antialergenních materiálů a problémy nehrozí.


Opak byl pravdou. Jakmile začla Ramona náušnice nosit, přišlo opět to nesnesitelné svědění a pálení. A to i u bižuterie, která měla být bezpečná a alergickou reakci nevyvolat.


Zklamání bylo tak silné, že se o tom Ramoně začalo zdát. Každý den. Při jednom tomto snu jí napadlo, zda by nešlo nějak udržet náušnice mimo pokožku. Tak vznikla myšlenka inovativního řešení, které pomohlo již nejedné ženě a muži - Flutees.


avason linka


flutees facebook


-- Zobrazit celý popis --
Na objednání 5 dnů
Flutees ochrání Vaše uši před alergickými reakcemi na kovy. Můžete tak nosit své oblíbené náušnice bez obav z toho, že způsobí alergickou nebo zánětlivou reakci. Flutees spolehlivě funguje jak proti niklu, stříbru či dalším kovům způsobujícím nežádoucí reakce, působí také proti nečistotám. Flutees jsou vyrobeny z lékařského plastu a 100% zabraňují...
400 Kč
0 Komentář(e)
Jsou zobrazeny všechny produkty z této kategorie (1)