Výpis produktů značky: Laidbare

Laidbare je ryze přírodní kosmetika, je vlajkovou lodí společnost Touchmyface ltd z britského Beckenhamu. Značka Laidbare v dnešní době představuje kolekci přírodních přípravků, díky nimž ženy po celém světě mohou dosáhnout přirozeně krásného vzhledu své pleti. Jedná se o produkty přímo určené pro jedinečnou péči o pleť a vytvořené z čerstvých rostlin. Díky vysokému obsahu vynikajících éterických olejů, přírodních extraktů a vitamínů představuje kosmetika Laidbare přírodná koktejl toho nejlepšího pro naši. Pouze příroda, žádná chemie – to je heslo přírodní kosmetiky Laidbare.

Jaké byly samotné začátky značky Laidbare? Před deseti lety, konkrétně v březnu 2006, dospěla zakladatelka značky Laidbare paní Sarah k poznání, že na trhu s kosmetikou ve Velké Británii není dostupná alternativa přírodní kosmetiky k těm značkám, které sice měly na trhu velké jméno, ale obsahovaly jen nízkonákladové syntetické přísady s minimálním přínosem pro uživatelčinu pleť. Tak vznikla myšlenka pro přípravu nové značky, která chtěla jít zcela jinou cestou. 


Začala proto cesta výzkumu a zkoušení všech možných přírodních látek. Spousta přírodních látek velmi prospívala pokožce a pozitivní působení se následně promítlo do návrhu prvních produktů. Cílem bylo a stále je nabídnout skutečnou hodnotu v kombinaci ryze přírodních složek. Přírodní kosmetika Laidbare dnes pomáhá obnovit přirozenost naší pokožky, poskytuje ji zdraví, čistotu a příjemný pocit - a to vše i pro ty nejcitlivější typy pleti.


Přírodní kosmetika Laidbare je exkluzivní, cenově dostupná a doslova nabitá přírodními složkami (97-100% přírodní). Přírodní kosmetika Laidbare = krása inspirovaná přírodou!

-- Zobrazit celý popis --
Vyprodáno
Ryze čisté 100% přírodní sérum s bohatým obsahem vitamínu C pro dokonalou rovnováhu pleti. Sérum pomáhá problematické pleti, je velmi účinné v boji proti akné a celkově harmonizuje pleť. Jestli toužíte po krásné pleti bez akné, Laidbare sérum na akné s vitamínem C by Vám rozhodně nemělo chybět. Nejprodávanější produkt z řady Laidbare. Objem: 30 ml
479 Kč
2 Komentář(e)
Vyprodáno
Jsou zobrazeny všechny produkty z této kategorie (1)