Výpis produktů značky: Badestrand Kosmetik

Luxusní kosmetika Badestrand z německého Ilbesheimu vychází z myšlenky, že co je užitečné pro přírodu, je užitečné také pro naši pleť. Jinými slovy učením se od přírody získané poznatky se snaží skloubit s tradičními i nejnovějšími poznatky z oblasti dermatologie.

Veškerá kosmetika značky Badestrand je vyvinuta přímo ve společnosti Badestrand Kosmetik. Heslem Badestrand kosmetik je nejlepší kvalita pro maximální spokojenost zákazníka za atraktivní ceny. Všechny produkty péče o tělo a pleť jsou vyráběny v Německu a splňují přísná aktuální evropská kritéria výrobce certifikované kosmetiky. Receptury odrážejí zkušenosti našich předků a nejnovější dermatologické poznatky. Kosmetika Badestrand je vyvinuta na bázi rostlinných olejů a přírodních ingrediencí. Z rostlinných surovin se nejvíce využívají med, včelí vosk, propolis a lanolin. Veškerá kosmetika je přívětivý k pokožce a neobsahuje žádné parabeny. Produkty jsou skladovány v podmínkách, které zajišťují konzervační systémy identické k těm přírodním. Kosmetika Badestrand se vyhýbá kontroverzním PEG (polyethylenglykoly) a zbytečně zatěžujícím minerálním a silikonovým olejům, které jsou bohužel v běžné kosmetice tak často obsaženy.

-- Zobrazit celý popis --
Na objednání 10 dnů
Aloe Hyaluron Booster je unikátní sérum pro skvělý vzhled a omlazení pleti obohacen o aloe vera, kyselinu hyaluronovou bojující proti vráskám a olejem ze sladkých mandlí. Aloe Hyaluron Booster perfektně  hydratuje a omlazuje pleť. Efekt, účinnost a tolerance dermatologicky prokázány.
449 Kč
2 Komentář(e)
SKLADEM 3 KS
Pigmentové skvrny či nerovnoměrné tóny pleti – máte z nich strach či obavy? Zmíněné kožní defekty jsou známkou pigmentace. Nejste jediní, kdo trpí nočními můrami ze vzniku takovýchto kožních problémů. Určitě se ale nebojte, zabarvení kůže je velmi častým jevem. Jevem, který lze v dnešní době elegantně a spolehlivě řešit. Představujeme Vám krém na...
349 Kč
3 Komentář(e)
Jsou zobrazeny všechny produkty z této kategorie (2)