Výpis produktů značky: One Love Organics

One Love Organics je ekologická a eticky zaměřená kosmetická společnost, jejímž cílem je výroba přírodní a organické kosmetiky té nejvyšší kvality. Produkty One Love Organics jsou ručně vyráběné a balené s použitím nejkvalitnějších a nezpracovaných přírodních surovin. V jejich produktech tak nenajdete žádné syntetické konzervanty, umělá barviva, ropné složky, silikony, parabeny, ftaláty, fenoxyetanol, propylenglykol, laurylsulfát sodný, lauryl ether sulfát sodný, syntetický vitamín E, hydrochinon, minerální olej, nanočástice, GMO suroviny, hrubé povrchově aktivní látky a další chemické přísady. Cílem One Love Organics je zcela bez výhrad pouze čistá, vysoce efektivní a účinná přírodní kosmetika té nejvyšší jakosti.

Produkty One Love Organics jsou 100% přírodní a tak organické, jak jen to je možné. Neobsahují žádné chemické látky. Produkty značky One Love Organics jsou vysoce koncentrované, což znamená, že vydrží v průměru 3x déle než-li konkurenční. Ve výsledku tak snižují spotřebu v podobě méně obalů, méně přepravy a to v šetrnosti k životnímu prostředí. One Love Organics podporuje přírodu, její výrobky nejsou testovány na zvířatech.

-- Zobrazit celý popis --
Vyprodáno
Peeling a pleťová maska od značky One Love Organics patří mezi nejjemnější peeling pro Váš obličej na trhu, je maximálně jemný, proto jeho exfoliační kúru můžeme snadno používat každý den.
349 Kč
0 Komentář(e)
Vyprodáno
Jsou zobrazeny všechny produkty z této kategorie (1)