Výpis produktů značky: Georganics

Značka Georganics vstoupila na britská trh v roce 2015, kdy se začaly ve vybraných obchodech v Londýně objevovat specializované přípravky, jejichž cílem bylo poskytnout lidem přírodní a efektivní péči o dutinu ústní. Tyto principy přetrvaly dodnes, jen obliba značky Georganics stoupla natolik, že produkty Georganics jsou již oblíbené celosvětově, díky eBay, Amazonu a Etsy. Nyní se můžeme o kvalitách a přínosech Georganics přesvědčit také u nás, v České republice.

Všechni zubní lékaři opakovaně tvrdí, že je zapotřebí čistit si zuby pravidelně, několikrát denně po dobu několika minut a to nejlépe kartáčkem, který vyhovuje citlivosti našich dásní apod. Proč však málokterý mluví o zubní pastě? Ano, čištění zubů je velice důležité, ale opravdu víme, co je to zubní pasta? Opravdu víme, co dáváme denně do našich úst? Průmyslově vyráběné zubní pasty, tak snadno dostupné v našich řetězcích, obsahují jedovaté složky, jako je fluorid, triklosan nebo laurylsulfát sodný. Když si tento fakt spojíme s tím, že naše ústa jsou ve skutečnosti jedním z nejvíce absorpčních míst v našem těle, je jasné, proč chce Georganics tento nepříjemný fenomén změnit. 

Produkty Georganics obsahují jen čisté přírodní složky a směsi s přírodními oleji. Jak sama značka prezentuje, u Georganics nejsou žádná skrytá tajemství, jen čistá příroda.

Zdraví je hlavní prioritou Georganics.

Věří, že:

- složky, které nejlépe chrání a podporují zdraví ústní dutiny, se vyskytují v našem přirozeném prostředí. Georganics nepoužívá umělé, synteticky vyrobené chemické látky, které mají čistit zuby nebo zabíjet špatné bakterie v našich ústech. Místo toho věří, že lze získávat každou složku z čistých a ekologických zdrojů.


- složky, které se nevyskytují v přírodě a podléhají častým chemickým změnám, jsou toxické a pro nás nebezpečné. V Georganics jsou přesvědčeni, že jen přísady, které jsou ve své přirozené formě a bez chenmckých úprav, jsou pro naše tělo bezpečné.

100% přírodní a organické složky s vynikajícími výsledky – to je Georganics.

-- Zobrazit celý popis --
Reduced price!
Bělení zubů již nemusí být utrpením. Přírodní zubní pasta Georganics přináší pastu s aktivním uhlím a anýzem pro zcela přírodní bělení zubů. Dlouhodobě bílé a zdravé zuby již po několika týdnech čištění. Viditelné výsledky bělení zubů o několik odstínů již po několika dnech. Jedná se o 100% přírodní způsob bělení zubů.
299 Kč 349 Kč
5 Komentář(e)
Jsou zobrazeny všechny produkty z této kategorie (1)